اچینگ الکتروشیمیایی

در این صفحه تعداد 171 مقاله تخصصی درباره اچینگ الکتروشیمیایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اچینگ الکتروشیمیایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اچینگ الکتروشیمیایی; Optical antenna; Gold tip; Tip-enhanced Raman scattering; Optical near-field; Surface plasmon; Electrochemical etching; Polyimide; Polyethelene; Enhanced optical spectroscopy; Calibration grating; Etchant effect;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اچینگ الکتروشیمیایی; Electrochemical etching; Spherical probe; Maximum energy density; Electrochemical micromachining; Micro hole; Micro channel;