کارشناسان

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره کارشناسان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کارشناسان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کارشناسان; Cardiac surgery; Cardiology; Diagnosis; Waiting lists; Beveridge-type health systems; Recommendations; Working group; Experts; ConsensusCirurgia cardíaca; Cardiologia; Diagnóstico; Listas de espera; Sistemas de saúde beveridgianos; Recomendações; Grupo de
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کارشناسان; Therapeutic jurisprudence; Total quality management; Psychology; Law; Joint opinion; Tort litigation; Stress; Process improvement; Customer responsiveness; Staff empowerment; Civil procedure rules; Judges; Barristers; Lawyers; Experts; Alternative dispute