سلول جریان

در این صفحه تعداد 95 مقاله تخصصی درباره سلول جریان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سلول جریان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلول جریان; EST2; esterase 2 from A. acidocaldarius; EST2-S35C; serine 35 to cysteine EST2 mutant; AchE; acetylcholinesterases; OP; organophosphate; QDs; quantum dots; LOD; limits of detection; PEC; photoelectrochemical; p-NP; p-Nitrophenyl; TBP; Tri-n-butylphosphine
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سلول جریان; AbX; antibody with mostly fucosylated glycans; AbX-AF; antibody with completely afucosylated glycans; ADCC; antibody-dependent cell-mediated cytotoxicity; AICC; antibody-independent cell-mediated cytotoxicity; CV; coefficient of variation; EC50; half maxi