نگهداری فرزند

در این صفحه تعداد 540 مقاله تخصصی درباره نگهداری فرزند که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI نگهداری فرزند (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نگهداری فرزند; foster care; child abuse; neglect; academic outcomes; NAPLAN; National Assessment Program Literacy and Numeracy; WA; Western Australia; WALNA; Western Australian Literacy and Numeracy Assessment;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نگهداری فرزند; Foster care; Small group home; Alternative services; Oil; Natural resource; Caucasus; Institutional care; Internat; Resource curse; Resource-based development;