اسید هیدروکسام

در این صفحه تعداد 105 مقاله تخصصی درباره اسید هیدروکسام که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI اسید هیدروکسام (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید هیدروکسام; AA; arachidonic acid; Aβ; fibrillar β-amyloid; ACC; acetyl-CoA carboxylase; Akt; protein kinase B; APP; amyloid precursor protein; ASAH2; neutral ceramidase; BA; benzyl alcohol; BBB; blood-brain-barrier; BMI; body mass index; BPM; bis(monoacylglycero)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید هیدروکسام; aceto-HX; acetohydroxamic acid; AS; 3-amino-1,2,4-triazole, Angeli's salt; ATZ; 2,2′-azino-bis(3-ethylbenzothiazoline-6-sulfonate, ABTS2-; DTNB; 5-5′-dithio-bis-(2-nitrobenzoic acid); BSA; bovine serum albumin; GSH; glutathione; MbFeIV=O; ferryl m
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: اسید هیدروکسام; Plasmodium falciparum; Malaria; Aminopeptidase inhibitors; Hydroxamic acid; Zinc-binding group; MAP; metalloaminopeptidase; ZBG; zinc binding group; Pf; Plasmodium falciparum; Dd2 SpiroR; NITD609-RDd2 clone#2; CDI; carbonyldiimidazole; FCC; flash column c