لبه

در این صفحه تعداد 124 مقاله تخصصی درباره لبه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لبه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لبه; PTV; Marges; Mouvements internes; Erreurs de positionnement; Radiothérapie guidée par l'image; Radiothérapie avec modulation d'intensité; Radiothérapie conformationnelle; Cancers bronchiques; PTV; Margin; Inner motion; Setup errors; Image-guided
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لبه; Cancer de prostate; Radiothérapie; Marges; CTV; PTV; Mouvements prostatiques; Prostate cancer; Radiotherapy; CTV; PTV; Margin; Prostate motion;