قارچ

در این صفحه تعداد 210 مقاله تخصصی درباره قارچ که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI قارچ (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قارچ; ISO; International Organization for Standardization; Hz; hertz; Cotton; Mushrooms; Mycelium; Acoustic; By-products; Composite; Agricultural; Fiber; Boards;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: قارچ; CPS; crude polysaccharide; IEC; ion exchange chromatography; IEC0, IEC0.1, IEC0.3 and IEC0.7; PS fractions of CPS by IEC eluted with distilled water containing 0, 0.1, 0.3, and 0.7 M NaCl; IEC0.1-1 and IEC0.1-2; PS fractions of IEC0.1 by SEC; PS; po