نانوگل

در این صفحه تعداد 163 مقاله تخصصی درباره نانوگل که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده نانوگل
مقالات ISI نانوگل (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوگل; APC; antigen presenting cell; DLS; dynamic light scattering; PFA; paraformaldehyde; COX; cycloxygenase; LOX; lipoxygenase; LPS; lipo poly saccharide; FBS; fetal bovine serum; IMQ; imiquimod; SOD; superoxide dismutase; MDA; malon di-aldehyde; GSH; glutathi
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: نانوگل; Microgel; Nanogel; Core-shell; Microparticle; Nanoparticle; Biopolymer; Protein; Polysaccharide; Emulsion; Atomisation; Microfluidics; Phase separation; Crosslink; Rheology; Encapsulation; Satiety; Targeted delivery; Controlled delivery; Spheroids; Fibr