تمرین پرستاری

در این صفحه تعداد95 مقاله تخصصی دربارهتمرین پرستاری که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISIتمرین پرستاری (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تمرین پرستاری; Intravascular device; Nursing practice; Point prevalence study; Central venous access device; Cancer nursing; Oncology nursing; Central venous catheters; Peripheral catheters
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تمرین پرستاری; Auto examen des seins; Cancer du sein; Dépistage; Infirmier de première ligne; Pratique infirmière; Breast cancer; Breast self-examination; Frontline nurse; Nursing practice; Screening;