آلو

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره آلو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI آلو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلو; LEEA; Loop Eigenvalue Elasticity Analysis; SILS; Shortest Independent Loop Set; PLUM; Phosphorus Loops in (U)Soil and (M)Sediment model; DDWA; Dynamic Decomposition Weights Analysis; Complexity; Ecosystem; Socio-ecology; Structural Analysis; Feedback Loop
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آلو; Ru(II) complex; Naphthoquinone; Cytotoxicity; Hypoxia; Apoptosis; Lap; lapachol; Plum; plumbagin; Law; lawsone; Jug; juglone; PTA; 1,3,5-triaza-7-phosphaadamantane; LDH; Lactate Dehydrogenase; PBS; phosphate-buffered saline; IC50; half maximal inhibitory