سیستم انتشار واکنش

در این صفحه تعداد 75 مقاله تخصصی درباره سیستم انتشار واکنش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سیستم انتشار واکنش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم انتشار واکنش; 35B35; 35B40; 35K57; Reaction-diffusion system; Mass conservation; Equilibrium solution; Asymptotic behavior; Concentration phenomena; Stability;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سیستم انتشار واکنش; 65M06; 65M20; 65M60; Variational multiscale element free Galerkin meshless method; Local discontinuous Galerkin method; Fourth-order exponential time differencing approach; Padé approximation; Brusselator equations; Reaction-diffusion system;