پالایش

در این صفحه تعداد 103 مقاله تخصصی درباره پالایش که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پالایش (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالایش; BAT; best available technology; BF; blast furnace; BOF; basic oxygen furnace; BP; best practise; CCA; climate change agreement; CCL; climate change levy; CCS; carbon capture and storage; CDM; clean development mechanism; CDQ; coke dry quenching; CDU; crud
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پالایش; DAG; diacylglycerol; DPG; 1,3-dipalmitoylglycerol,1,3-dipalmitin; HOSO; high oleic sunflower oil; HPC; (totally) hydrogenated palmstearin; MAG; monoacylglycerol; MPG; 1-palmitoylglycerol, 1-monopalmitin; MESO; sunflower oil methyl esters; TAG; triacylglyc