تحریم ها

در این صفحه تعداد 76 مقاله تخصصی درباره تحریم ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تحریم ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحریم ها; Digital piracy; Piracy; Meta-analysis; Literature review; Social cognitive theory (SCT); Theory building; Illegal file sharing; Copyright infringement; Neutralization; Sanctions; Morality; Costs; Benefits; Risks; Social influence; Perceived behavioral con
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تحریم ها; Illicit arms trade; disarmament; United Nations Security Council; sanctions; organized crimeTráfico de armas; desarme; Consejo de Seguridad; sanciones; crimen organizado