خودمجموعه

در این صفحه تعداد 124 مقاله تخصصی درباره خودمجموعه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI خودمجموعه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خودمجموعه; OSA-starch; Amphiphilic; Self-assemble; Nanospheres; Dialysis; n-Octenyl succinic anhydride (PubChem CID: 24442); Dimethyl sulfoxide (PubChem CID: 679); Dimethyl sulfoxide-d6 (PubChem CID: 75151); Trifluoroacetic acid (PubChem CID: 6422); Pyridine (PubChe
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: خودمجموعه; β-C; β-carotene; CS-g-PLA; chitosan-g-poly(lactide); ROP; ring-opening polymerization; β-C/M; β-carotene loaded micelles; DPPH; 2,2-diphenyl-1-picrylhydrazyl; FRAP; ferric reducing antioxidant power; EE; entrapment efficiency; LC; loading content; Chi