جنوب غربی چین

در این صفحه تعداد 39 مقاله تخصصی درباره جنوب غربی چین که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI جنوب غربی چین (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنوب غربی چین; Singular value decomposition (SVD); Gravity anomaly; Deeply and shallowly buried geological structures and/or geological bodies; Gejiu tin polymetallic ore deposits; Southwestern China;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: جنوب غربی چین; Elemental and isotopic geochemistry; Zircon U–Pb geochronology; Late Triassic post-collisional magmatism; Lancangjiang tectonic zone; Eastern Paleotethys; Southwestern China