سطح فتوولتائیک

در این صفحه تعداد 133 مقاله تخصصی درباره سطح فتوولتائیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI سطح فتوولتائیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سطح فتوولتائیک; Photocatalysis; Titanium dioxide (TiO2); Structure-activity relation; Stearic acid; In situ FTIR; Selectivity; Electron titration; Surface photovoltage; Self-cleaning;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: سطح فتوولتائیک; CTAB; cetyltrimethyl ammonium bromide; SPV; surface photovoltage; TPV; transient surface photovoltage; RhB; rhodamine B; FESEM; field-emission scanning electron microscope; XRD; X-ray diffraction analysis; XPS; X-ray photoelectron spectra; PL; photolumine