درمان التراسونیک

در این صفحه تعداد 140 مقاله تخصصی درباره درمان التراسونیک که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده درمان التراسونیک
مقالات ISI درمان التراسونیک (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان التراسونیک; enhanced oil recovery (EOR); acoustic well stimulation; ultrasound; ultrasonic treatment; ultrasonic equipment; ultrasonic technology
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: درمان التراسونیک; AM; additive manufacturing; BET; Brunauer-Emmett-Teller; CS; conventional sintering; DTGA-MS; differential thermo-gravimetric analysis - mass spectroscopy; FID; flameIonization detector; GHSV; gas hourly space velocity; HEX; heat exchanger; MFC; mass