گردو

در این صفحه تعداد 115 مقاله تخصصی درباره گردو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI گردو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گردو; Acute diverticulitis; Recurrent diverticulitis; Walnut; Crab apple; Potassium carbonate; Antimony; Calcium carbonate; Carpellum Mali comp; Kalium aceticum comp; Integrative anthroposophic medicine;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: گردو; Food allergy; walnut; Jug r 2; T cells; MHC class II tetramers; epitopes; CRTH2; Chemoattractant receptor-homologous molecule expressed on TH2 cells; ICS; Intracellular cytokine staining; PE; Phycoerythrin; RORC; RAR-related orphan receptor C; TCC; T-ce