کلام دهان

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره کلام دهان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI کلام دهان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کلام دهان; MMR; Maternal mortality rate; SHPC; satisfaction with hospital-based perinatal care; WHO; World health organization; WOM; word of mouth; Intrapartum care quality; Intrapartum care satisfaction; Perceived reality; Women;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کلام دهان; Cortisol; Daily record of severity of problems; Phosphatidic acid; Phosphatidylserine; Premenstrual syndrome; AE; adverse event; AUCg; area under the curve (ground); AUCi; area under the curve (increase); BMI; body mass index; CAR; cortisol awakening resp