کد مقاله | کد نشریه | سال انتشار | مقاله انگلیسی | ترجمه فارسی | نسخه تمام متن |
---|---|---|---|---|---|
4638399 | 1632003 | 2015 | 10 صفحه PDF | سفارش دهید | دانلود رایگان |
عنوان انگلیسی مقاله ISI
A characterization of multivariate normal stable Tweedie models and their associated polynomials
ترجمه فارسی عنوان
توصیف مدلهای چندوجهی نرمال تودوی ثابت و چندجمله ای مربوط به آنها
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
موضوعات مرتبط
مهندسی و علوم پایه
ریاضیات
ریاضیات کاربردی
چکیده انگلیسی
Multivariate normal stable Tweedie models are recently introduced as an extension to normal gamma and normal inverse Gaussian models. The aim of this paper is to characterize these models through their variance functions. Then, according to the power variance parameter values, the nature of polynomials associated with these models is deduced.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Journal of Computational and Applied Mathematics - Volume 288, November 2015, Pages 159–168
Journal: Journal of Computational and Applied Mathematics - Volume 288, November 2015, Pages 159–168
نویسندگان
Célestin C. Kokonendji, Cyrille C. Moypemna Sembona, Joachim Sioké Rainaldy,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت