کد مقاله کد نشریه سال انتشار مقاله انگلیسی ترجمه فارسی نسخه تمام متن
4941602 1436754 2017 10 صفحه PDF سفارش دهید دانلود رایگان
عنوان انگلیسی مقاله ISI
Professional development as product implementation training
ترجمه فارسی عنوان
توسعه حرفه ای به عنوان آموزش اجرای محصول
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت
کلمات کلیدی
آموزش معلم، توسعه حرفه ای، خصوصی سازی، آموزش معلمان، شروع خواندن، برنامه تحصیلی،
ترجمه چکیده
تلاش برای حفظ کنترل بیشتر بر برنامه درسی توسط ذینفعان خارجی در ایالات متحده در حال تکامل است و یکی از این راهها این است که از طریق تغییر شکل حرفه ای مورد نیاز برای تمرینکنندگان آموزش دیده است. برای نشان دادن این که چگونه این اتفاق می افتد، این مقاله به طور انتقادی از روش معمول به نظر می رسد از جلسه توسعه حرفه ای همراه با فروش مواد و برنامه های درسی برنامه ریزی شده به مدارس و ولسوالی ها تحلیل می کند. با نزدیک شدن به آموزش معلمان با توجه به برنامه های درسی خاص، این نوع جلسات توسعه حرفه ای به گونه ای ساخته می شود که به احتمال زیاد بیشتر شبیه به اشکال آموزش در زمینه اجرای محصول است.
اگر به ترجمه دقیق تر نیاز دارید، مترجمان ما آمادگی دارند این مقاله را با کیفیت مطلوب و هزینه مناسب برای شما ترجمه نمایند.
موضوعات مرتبط
علوم انسانی و اجتماعی علوم اجتماعی آموزش
چکیده انگلیسی
Efforts to maintain tighter control over the curriculum by external stakeholders in the United States are evolving, and one such way this is occurring is through the reshaping of required professional development for practicing educators. To demonstrate how this is happening, this article critically analyses the seemingly common practice of bundling professional development session with the sale of curriculum materials and programs marketed to schools and districts. By approaching inservice teacher education as linked to specific curricula, these types of professional development sessions are constructed in a manner more likely to have greater similarity with forms of product implementation training.
ناشر
Database: Elsevier - ScienceDirect (ساینس دایرکت)
Journal: Teaching and Teacher Education - Volume 67, October 2017, Pages 477-486
نویسندگان
,
دانلود مقاله + سفارش ترجمه
دانلود مقاله ISI انگلیسی
رایگان برای ایرانیان
سفارش ترجمه تخصصی
با تضمین قیمت و کیفیت