مسافرت

در این صفحه تعداد 189 مقاله تخصصی درباره مسافرت که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مسافرت (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسافرت; Personal exposure assessment; Transport mode; Commuting; Linear regression; Extrapolation; ANCOVA; analysis of covariance; BC; black carbon; CERC; Cambridge Environmental Research Consultants; GLM; Generalised Linear Models; GPS; Global Positioning System
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مسافرت; Air pollution; Ultrafine particles; Personal exposure; Particle size; Surface area; Commuting; LDSA; Lung-deposited surface area; Mean-d; mean diameter; UFP; ultrafine particles; PNC; particle number concentration; PMC; particle mass concentration;