عطر و طعم

در این صفحه تعداد 382 مقاله تخصصی درباره عطر و طعم که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI عطر و طعم (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عطر و طعم; Wheat starch; Flavour; RVA; Partial gelatinisationEthyl hexanoate (PubChem CID: 31265); 2-Hexanone (PubChem CID: 11583); Methyl heptanoate (PubChem CID: 7826); Ethyl octanoate (PubChem CID: 7799)
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: عطر و طعم; EY; egg yolk; WPI; whey protein isolate; HS-SPME; headspace solid-phase microextraction; LDL; low density lipoproteins; β-lb; β-lactoglobulin; Egg yolk; Egg yolk plasma; Whey protein isolate; Gelation; Rheology; Flavour;