لاپلسیان

در این صفحه تعداد 181 مقاله تخصصی درباره لاپلسیان که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لاپلسیان (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لاپلسیان; Bouguer gravity; RTP magnetic anomaly maps; Polynomial surface fitting enhancement; Laplacian; Strike Filtering; Enhancement Utilization; Suppression Utilization; Butterworth Filtering Utilization; Butterworth high-pass filter techniques
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لاپلسیان; Inhibitory control; Parkinson's disease; Speed–accuracy trade off; Dual Processing Activation–Suppression model; Event related motor potentials; Laplacian