تدارکات

در این صفحه تعداد 254 مقاله تخصصی درباره تدارکات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تدارکات
مقالات ISI تدارکات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تدارکات; Procurement; Purchasing; Supply management; Sourcing; Purchasing and Supply Organization (PSO); Structure; Design; Center of excellence; Staff function; Line function; Centralization; Hybrid; Global; Local; Contingency theory; Case study research;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تدارکات; Research innovation; Research process; Methodology; Data collection; Data analysis; Procurement; Supply chain management; Action research; Grounded theory; Modeling; Case studies; Secondary data; Content analysis;