حرفه ای

در این صفحه تعداد 71 مقاله تخصصی درباره حرفه ای که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده حرفه ای
مقالات ISI حرفه ای (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حرفه ای; ADRR; average daily risk range; BG; blood glucose; CGM; Continuous glucose monitoring; DM; diabetes mellitus; HBGI; high blood glucose index; HCP; health care professional; ISF; interstitial fluid; LBGI; low blood glucose index; MARD; Mean Absolute Relati
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: حرفه ای; Community-based research; Civic engagement; Civic literacy; Service-learning; Empirical mixed-methods; Usability testing; Writing center; Online writing lab (OWL); Rhetoric; Writing; Professional; Technical communication