واکنش-انتشار

در این صفحه تعداد 120 مقاله تخصصی درباره واکنش-انتشار که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI واکنش-انتشار (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش-انتشار; Active deformable media; Stress-assisted diffusion; Reaction-Diffusion; Electro-Mechanics; Finite elasticity; Cardiac dynamics;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: واکنش-انتشار; Ca2+; calcium; E cell; excitatory cell; E2/3 or E2; excitatory cell of layer 2/3, similarly E5, E6; E/I balance; excitation/inhibition balance; ER; endoplasmic reticulum; FRD; firing-rate distinction; FS cell; fast-spiking soma-targeting interneuron; HCN