آئین نامه

در این صفحه تعداد 376 مقاله تخصصی درباره آئین نامه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده آئین نامه
مقالات ISI آئین نامه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آئین نامه; Regulations; Requirements to practise; Movement of professionals; European Union; Curricula; Professional identity; EC; European Commission; ECTS; European Credit Transfer and Accumulation System; EFRS; European Federation of Radiography Societies; ESTRO;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: آئین نامه; Housing market; Property transaction; Discrete time duration model; Underground storage tank; Groundwater contamination; D62 (Externalities); I18 (Government Policy; Regulations; Public Health); Q51 (Valuation of Environmental Effects); Q53 (Air Pollution