مهر

در این صفحه تعداد 124 مقاله تخصصی درباره مهر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مهر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مهر; SEAL; subcutaneous endoscopically assisted ligation; aOR; adjusted odds ratio; cOR; crude odds ratio; OR; odds ratio; CI; confidence interval; PPV; patent processus vaginalis; Laparoscopic inguinal hernia repair; Pediatric inguinal hernia; Subcutaneous en
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مهر; ALSPAC; Avon Longitudinal Study of Parents and Children; WEMWBS; Warwick-Edinburgh Mental Wellbeing Scale; RSE-B; Bachman Self-Esteem Scale; NPD; National Pupil Database; GCSE; General Certificate of Secondary Education; CPR; Child Protection Register; OR
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مهر; Hollow fibre liquid phase micro-extraction (HF-LPME); Pesticides; Polyvinylidene fluoride (PVDF); Seal; Ultra-high pressure liquid chromatography coupled to tandem mass spectrometry (UHPLC–MS/MS)