تقاضای تقریبی

در این صفحه تعداد 147 مقاله تخصصی درباره تقاضای تقریبی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده تقاضای تقریبی
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقاضای تقریبی; Supply chain management; Supply chain coordination; Dual-channel supply chain; Price dependent demand; Lead time dependent demand; Stochastic demand; Distribution-free approach;
مقالات ISI تقاضای تقریبی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقاضای تقریبی; Blood supply chain; Inventory management; Stochastic demand; Perishability; Two-stage stochastic programming; 2SS(MI)P; Two-stage stochastic (mixed-integer) programming; ADP; Approximate dynamic programming; BSC; Blood supply chain; DP; Dynamic programmin