تبخیر حرارتی

در این صفحه تعداد 360 مقاله تخصصی درباره تبخیر حرارتی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تبخیر حرارتی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تبخیر حرارتی; Dielectric elastomer actuator; Chloropropyl-functional; Vinyl-terminated siloxane co-oligomer; Thermal evaporation; Ultra-violet light curing; Atomic force microscopy; Indentation test; Surface roughness; Spectroscopic ellipsometer
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تبخیر حرارتی; Magnesium phthalocyanine; Schottky diode; Spin-coating; Effect of conductivity type of substrate; Thermal evaporation; Current-voltage measurement