منتقل کردن

در این صفحه تعداد 848 مقاله تخصصی درباره منتقل کردن که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده منتقل کردن
مقالات ISI منتقل کردن (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: منتقل کردن; Deterioration; Intraparenchymal hemorrhage; Mortality; Transfer; Youden Index; CT; Computed tomography; GCS; Glasgow Coma Scale; IPH; Intraparenchymal hemorrhage; IVH; Intraventricular hemorrhage; OR; Odds ratio; ROC; Receiver operating characteristic;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: منتقل کردن; laparoscopic training; transfer; performance assessment; intracorporeal suturing; Medical Knowledge; Practice-Based Learning and Improvement; Systems-Based Practice;