فضای نامعتبر

در این صفحه تعداد 72 مقاله تخصصی درباره فضای نامعتبر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فضای نامعتبر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فضای نامعتبر; 15A18; 15A22; 15A24; 65F15; 65F50; Deflating subspace; Invariant subspace; Large-scale problem; Nonsymmetric algebraic Riccati equation; Sparse matrix; Sylvester equation;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فضای نامعتبر; 43A60; 35B15; 47B55Pseudo-almost periodic function; Almost periodic function; Existence and uniqueness of pseudo-almost periodic solution; Infinitesimal generator of a c0c0-group; Invariant subspace; Reducing subspace; Method of the invariant subspaces; A