پودر شیر

در این صفحه تعداد 110 مقاله تخصصی درباره پودر شیر که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پودر شیر (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پودر شیر; Fluid milk; Cheese; Milk powder; DDT; HCH; HCB; HCB (PubChem CID 8370); α-HCH (PubChem CID 727*); Lindane (PubChem CID 727*); Aldrin (PubChem CID 12310947); p,p′-DDE (PubChem CID 3035); o,p′-DDD (PubChem CID 4211); p,p′-DDD (PubChem CID 6294); o,pâ
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پودر شیر; Cholesterol oxidation products; COPs; Milk powder; Infant formula; Instant formula products; Solid phase extraction (SPE); Reversed phase C18 SPE; Atmospheric pressure chemical ionization liquid chromatography-tandem mass spectrometry (HPLC-APCI-MS/MS);