لحظه ها

در این صفحه تعداد 347 مقاله تخصصی درباره لحظه ها که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI لحظه ها (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لحظه ها; 28A75; 49Q15; 13P25; 90C22; 90C05; 65C60; 65K05; Computational geometry; Statistics; Probability; Gaussian measure; Moments; Semi-algebraic sets; Semidefinite programming; Semidefinite relaxations;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: لحظه ها; Relative velocity lattice Boltzmann scheme; d'Humières scheme; Cascaded automaton; Moments; StabilitySchéma de Boltzmann à vitesse relative; Schéma de d'Humières; Schéma cascade; Moments; Stabilité