مونواکسیژناز

در این صفحه تعداد 155 مقاله تخصصی درباره مونواکسیژناز که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مونواکسیژناز (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مونواکسیژناز; Arachidonic acid; Portal hypertension; Liver cirrhosis; Prostaglandins; Cyclooxygenase; Leukotrienes; Lipoxygenase; EET; 20-HETE; Cytochrome P450; Epoxygenase; Monooxygenase
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مونواکسیژناز; 4-NP, 4-nitrophenol; 4-NC, 4-nitrocatechol; HQ, hydroquinone; HQL, hydroxyquinol; H12D, HQL 1,2-dioxygenase; His-, histidine-tagged; aa, amino acid4-Nitrophenol; Organophosphorous pesticide; Monooxygenase; Biodegradation; Rhodococcus