مذاکرات

در این صفحه تعداد 80 مقاله تخصصی درباره مذاکرات که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مذاکرات (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مذاکرات; Politiques européennes; Action collective; Administration; Syndicats; Partis politiques; Représentation; Délibération; ViticultureCollective action; Administration; Trade associations; Political parties; Representation; Negotiations; Wine-growing; EU agri
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مذاکرات; Règle d'organisation; Volkswagen; Automobile; Semaine de quatre jours; Accord collectif; Emploi; Régulation extraterritoriale; Négociation; Modernisation; Temps de travail; Allemagne; Organizational rules; Automobile industry; Four-day workweek; Work