تقریبا مونت کارلو

در این صفحه تعداد 70 مقاله تخصصی درباره تقریبا مونت کارلو که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI تقریبا مونت کارلو (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقریبا مونت کارلو; 65D30; 65D32; 65C05; 65C10Numerical integration; Quasi-Monte Carlo; Weil sum; Hölder continuity; Fourier series; Fourier cosine series; Walsh series
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: تقریبا مونت کارلو; Discrete choice experiment; Pseudo-Monte Carlo; Quasi-Monte Carlo; Gauss–Hermite quadrature; Faure sequences; Extensible shifted lattice points; Halton sequences; Scrambling; Spherical-radial transformation