پردازش سریع سریع

در این صفحه تعداد 62 مقاله تخصصی درباره پردازش سریع سریع که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI پردازش سریع سریع (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش سریع سریع; BTG; Biomass Technology Group; BTL; Biomass to Liquid; BTX; Benzene, Toluene, Xylene; CFP; Catalytic Fast Pyrolysis; CPD; Chemical percolation devolatilization; EFB; Empty Fruit Bunch; FP; Fast Pyrolysis; GTI; Gas Technology Institute; HDO; Hydrodeoxygena
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پردازش سریع سریع; Rapid thermal processing; Chemical solution deposition; Yttrium-doped barium zirconate; Solid oxide fuel cell; Proton-conducting electrolyte;