انتخاب نمونه

در این صفحه تعداد 136 مقاله تخصصی درباره انتخاب نمونه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI انتخاب نمونه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتخاب نمونه; Sample selection; Endogeneity; Non-classical measurement errors; Instrumental variables; Semi-parametric identification;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: انتخاب نمونه; DPV; differential pulse voltammetry; GCE; glassy carbon electrode; ACO; ant colony optimization; GA; genetic algorithm; SS; sample selection; PLS; partial least squares; MOP; morphine; NOP; noscapine; TEB; thebaine; COD; codeine; PAP; papaverine; HPLC-UV;