توانایی

در این صفحه تعداد 91 مقاله تخصصی درباره توانایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توانایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توانایی; Brain death; Capability; Multiculturalism; Religious pluralism; Universal principles; Mort cérébrale; Capabilité; Multiculturalisme; Pluralisme religieux; Principes universels;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توانایی; Engineering education; Curriculum renewal; Energy efficiency; Capability; Partnership; University; COAG; Council of Australian Governments; NFEE; National Framework for Energy Efficiency; NSW; New South Wales; OEH; Office of Environment and Heritage; PD;