فندق

در این صفحه تعداد 68 مقاله تخصصی درباره فندق که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فندق (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فندق; IL-8; interleukin-8; TNFα; tumor necrosis factor alpha; PGI; Protected Geographic Indication; DMEM/F12; Dulbecco's Modified Eagle's Medium/F12; FBS; foetal bovine serum; MTT; 3,4,5-dimethylthiazol- 2-yl-2-5-diphenyltetrazolium bromide; Chestnut; Gast
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فندق; CLA; conjugated linoleic acid; CP; crude protein; CT; condensed tannins; DM; dry matter; FA; fatty acid; FAME; fatty acid methyl ester; GC; gas chromatograph; HT; hydrolysable tannins; NDF; neutral detergent fiber; NTP; non-tannin phenols; PUFA; polyunsat