کارشناس

در این صفحه تعداد 96 مقاله تخصصی درباره کارشناس که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده کارشناس
مقالات ISI کارشناس (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کارشناس; Risk-based meat inspection; Warning system; Slaughterhouse; Poultry; Food safety; FCI; Food Chain Information; OBS; Observer; EXP; Expert; AME; Ante Mortem examination; PME; Post Mortem examination; APT; action on the product; APS; action on the process;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: کارشناس; D120; C510; I110; G110; Discrete choice; Patient; Principal; GP; Agent; Expert; Endogenous choice sets; Competition; Hospital choice; Elective medical procedure;