توجیه

در این صفحه تعداد 81 مقاله تخصصی درباره توجیه که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI توجیه (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توجیه; COF; Senate Committee on Finance; CWM; House Committee on Ways and Means; DHHS; U.S. Department of Health and Human Services.; Adoption; Argumentation; ASFA; Child welfare; Discourse ethics; Justification;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: توجیه; Organisational multiculturalism; Suppression; Justification; Values; In-group biasMulticulturalisme organisationnel; Suppression; Justification; Valeurs; Biais pro-endogroupe