پیشرفت اخلاقی

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره پیشرفت اخلاقی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI ترجمه شده پیشرفت اخلاقی
مقالات ISI پیشرفت اخلاقی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیشرفت اخلاقی; Moral judgment; Moral development; Causal model; Evaluation; Simulation; Empathy; Bayesian; Reinforcement learning; Dual-process; Model-free and model-based learning and control; Trolley problem;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: پیشرفت اخلاقی; Educación Superior; Psicología social crítica; Pensamiento Crítico; Competencias LaboralesCritical Thinking; Moral Development; Higher Education; Critical Social Psychology; Training Skills