مدرسه راهنمایی

در این صفحه تعداد 83 مقاله تخصصی درباره مدرسه راهنمایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI مدرسه راهنمایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدرسه راهنمایی; Educational expectation; Interpersonal influence; Significant others; German education system; Secondary school; Realistic aspiration; Fixed-effects regression;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: مدرسه راهنمایی; Polarimetry; stereochemistry; organic chemistry; image; Vitamin C; curriculum; secondary school; undergraduate; enantiomers; optical activityPolarimetría; estereoquímica; química orgánica; imagen; vitamina C; currículo; bachillerato; licenciatura; enantió