فردگرایی

در این صفحه تعداد 127 مقاله تخصصی درباره فردگرایی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI فردگرایی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فردگرایی; O10; O20; O33; O40; O57; Z10; Comparative economic development; Cultural differences; Barriers to technological diffusion; Individualism; Power distance; Vertical hierarchy; Hedonism;
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: فردگرایی; Healthy eating; Cultural orientation; Persuasive technology; HBM; Behavior theories; Intervention mapping; Persuasive strategies; Health; SEM; Individualism; Collectivism; Health determinants