زمان محلی

در این صفحه تعداد 125 مقاله تخصصی درباره زمان محلی که در نشریه های معتبر علمی و پایگاه ساینس دایرکت (Science Direct) منتشر شده، نمایش داده شده است. برخی از این مقالات، پیش تر به زبان فارسی ترجمه شده اند که با مراجعه به هر یک از آنها، می توانید متن کامل مقاله انگلیسی همراه با ترجمه فارسی آن را دریافت فرمایید.
در صورتی که مقاله مورد نظر شما هنوز به فارسی ترجمه نشده باشد، مترجمان با تجربه ما آمادگی دارند آن را در اسرع وقت برای شما ترجمه نمایند.
مقالات ISI زمان محلی (ترجمه نشده)
مقالات زیر هنوز به فارسی ترجمه نشده اند.
در صورتی که به ترجمه آماده هر یک از مقالات زیر نیاز داشته باشید، می توانید سفارش دهید تا مترجمان با تجربه این مجموعه در اسرع وقت آن را برای شما ترجمه نمایند.
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمان محلی; primary, 65Cxx, 60H07, 60H35; secondary, 60J55Non-smooth functionals of one-dimensional diffusions; Occupation time; Local time; Approximation
Elsevier - ScienceDirect - الزویر - ساینس دایرکت
Keywords: زمان محلی; CC; cell culture chamber; CMSEO; China manned space engineering office; DLR; German Aerospace Center; GESSA; General Establishment of Space Science Application; ESA; European Space Agency; EUE; experiment unique equipments; HEPES; N-2-hydroxyethylpiperazi