10 تا از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام در سال 1400

امروزه اینستاگرام به سنگ بنای حضور اجتماعی بسیاری از برندها تبدیل شده است. اگر حضور شما در اینستاگرام آنقدر که انتظارش را دارید پررنگ نیست، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که یاد بگیرید چگونه استراتژی های خود را برای به دست آوردن فالوورهای واقعی در اینستاگرام تقویت کنید. گاهی اوقات برندها هنگام تلاش برای جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام، راه آسانی را انتخاب می کنند. پرداخت پول به سایت های جذب لایک و فالور! این کار هیچ ارزشی ندارد زیرا الگوریتم های اینستاگرام به طور مرتب به روز می شوند و اکانت های پولی و غیر واقعی را حذف می کند. تعداد فالوورهای اینستاگرام معنایی ندارد، وقتی فالورها با شما تعامل نداشته باشند و صفحه شما را به اشتراک نگذارند و یا فعالیتی در صفحه شما انجام ندهد. زیرا شما به بازدید، اشتراک گذاری و دیده شدن توسط آنها نیاز دارید. پس با دانستن این موارد یک شروع عالی در اینستاگرام داشته باشید.

1-اکانت اینستاگرام خود را بهینه کنید!

قبل از اینکه بفهمید چگونه در اینستاگرام فالوور به دست آورید، یکی از مهم ترین مراحل این است که حساب خود را به طور کامل بهینه کنید. " صفحه اصلی" اینستاگرام  را به عنوان بیوگرافی برند خود در نظر بگیرید. بدون بیو، نام کاربری یا تصویرپروفایل مناسب، مردم چگونه متوجه خواهند شد که این اکانت متعلق به برند شماست؟ این مسئله ممکن است ساده به نظر برسد اما در اینستاگرام بیوگرافی و تصویر شما به شکل گیری پایه های هویت برند شما کمک می کند. لینک سایت موجود در بیو اینستاگرام شما یک نقطه عطف برای هدایت ترافیک فالورهای اینستاگرام به سایت شما می باشد. بنابراین بهینه کردن اکانت اینستاگرام بسیار ضروری است.

علاوه بر این، نام کاربری خود را تا حد امکان قابل جستجو نگه دارید، که معمولاً به معنای نزدیک به نام تجاری واقعی خود است. اگر نام کسب ‌وکارتان طولانی‌تر است، آن را به چیزی کوتاه کنید که مخاطب شما آن را تشخیص دهد. اعداد یا کارکترهای خاص را به نام کاربری خود اضافه نکنید و در صورت امکان آن را با سایر شبکه های اجتماعی که قبلاً داشته اید حفظ کنید.

2-یک تقویم محتوای ثابت داشته باشید!

روش های افزایش فالوور

بدترین کاری که می توانید در هنگام تلاش برای جذب فالوور در اینستاگرام انجام دهید این است که مطالب را در زمان های تصادفی و نامتعارف پست کنید. برای جلوگیری از این موضوع یک برنامه منظم پست را دنبال کنید. به طور معمول برندها نباید بیش از چند بار در روز پست بگذارند اما شما هر برنامه ای دارید آن را ثابت نگه دارید. تقریباً 200 میلیون کاربر روزانه اینستاگرام خود را باز می کنند. بنابراین برای اینکه اینستاگرام خود را گسترده تر کنید، چندین محتوا در طول روز منتشر کنید.

3-از قبل برای پست های اینستاگرام خود برنامه ریزی کنید!

در حالی که الگوریتم اینستاگرام برای نشان دادن محتوای بیشتری به کاربران تغییر کرده است، پست کردن در زمان های مناسب همچنان می تواند با افزایش تعامل و توجه به پست های شما به بیشتر دیده شدنتان کمک کند. تولید محتوا از قبل همیشه هوشمندانه است .

4- از محتوای ارسال شده توسط طرفداران برندتان حمایت کنید!

زمانی که در حال یادگیری نحوه جذب فالوورهای بیشتر در اینستاگرام هستید، مهم است که ارزش مخاطبان خود را بدانید. هرچه تعداد فالوورهای شما (به صورت ارگانیک) بیشتر شود، خریداران و مشتریان علاقه مند بیشتری خواهید داشت. بهترین راه برای اینکه مشتریان واقعی شما را دنبال کنند این است که در مقابل آنها حضور داشته باشید. حضور در اینستاگرام خود و دیگران بسیار مهم است. سعی کنید از محتوای تولید شده توسط کاربر حمایت مالی کنید تا نام تجاری خود را در فیدهای مشتریان قرار دهید. همچنین می توانید برای برند خود مسابقه اینستاگرامی برگزار کنید. راه دیگر این است که با افرادی که فالورهای بیشتری دارند و برند آن ها بزرگتر است کار کنید تا توسط فالورهای آن ها نیز دیده شوید.

5- اینستاگرام خود را در همه جا به نمایش بگذارید

مردم چگونه برند یا صفحه اینستاگرام شما را پیدا کنند بدون اینکه از آن تبلیغ کرده باشید؟ اگر واقعاً می خواهید فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشید، به مردم اطلاع دهید که کجا شما را پیدا کنند. می‌توانید لینک اینستاگرام را به وب ‌سایت و وبلاگ خود اضافه کنید تا به ترویج اشتراک‌گذاری‌های اجتماعی در تمام شبکه‌های خود کمک کنید و همچنین به مردم نشان دهید کجا شما را در اینستاگرام پیدا کنند. یکی دیگر از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام ، خرید فالوور است . بهترین وب سایت در ایران برای خرید فالوور پرو از دیدگاه مخاطبان وب سایت followerpro.ir است 

 

6- چیزی را پست کنیدکه مخاطبانت می خواهند!

افزایش فالوور اینستاگرام

اگرچه گفتن این کار آسان تر از انجام آن است، اما هوشمندانه است که بدانید دنبال کنندگان شما چه محتوایی را می خواهند ببینند. به سرعت در اینستاگرام متوجه خواهید شد که برخی از محتواها بهتر از سایرین عمل می کنند. به همین دلیل است آزمایش کردن هر راهی که به ذهنتان می رسد چه استفاده از یک فیلتر، نوشتن یک کپشن مناسب و تاثیر گذار، انواع محتوا و یا حتی زمان پست گذاشتن می تواند مهم باشد. توجه به این نکات و جزئیات ساده است که می تواند تمایز ایجاد کند. یکی دیگر از کارهایی که می توانید برای برنامه ریزی بهتر انجام دهید آنالیز رقبای خودتان است. شما با آنالیز کردن جز به جز رقبای خود می توانید به بهترین استراتژی دست یابید. شما نباید مستقیماً از رقبای خود کپی کنید، اما یادداشت برداری از کارهایی که انجام می دهند یا پست هایی که باعث ایجاد تعامل می شود، هوشمندانه است.

7- مکالمه را شروع کن!

یکی از بهترین راه ها برای ارتباط برقرار کردن با فالوررهای اینستاگرام گفت و گو است. طبق تحقیقات 65 درصد افراد جذب محتوای تصویری و 35 درصد افراد جذب محتوای متنی می شوند. شما می توانید با استفاده از تصاویر چشم نواز و مهارت کپشن نویشی هر دوسته مخاطب را جذب کنید. سعی کنید تا حد امکان به سوالات یا نظرات پاسخ دهید، زیرا این می تواند به معنای تفاوت بین جذب مشتری، فالوور جدید یا بهبود رابطه شما با مخاطبان باشد. تحقیقات نشان داده 85 درصد از افراد پس از بر انداز یک برند از آن خرید می کنند پس با پاسخگویی به موقع می توانید اعتماد این افراد را جلب کنید و از فالوورهای خود مشتریانی ثابت و وفادار پیدا کنید. پینشهاد می شود برای مدیریت پیج تخصصی پیجتان از خدمات مدیریت پیج آژانس تاس استفاده کنید 

8- از هشتگ های کاربردی استفاده کنید!

روش های افزایش فالوور

یکی از راه هایی که بار ها و بارها بر آن تاکید شده است هشتگ گذاری مناسب است. شما اگر به دنبال این هستید که برند خود را از طریق اینستاگرام گسترش دهید و فالورهای بیشتری جذب کنید از هشتگ ها دقیقا این کار را انجام می دهند.

9-فالوورهای اینستاگرام خود را خوشحال کنید!

وقتی فالوور های اینستاگرام خود را خوشحال می کنید افزایش مخاطب را نیز خواهید داشت. تا به اینجا ما نکات زیادی برای طوفان فکری و برنامه ریزی دقیق به شما ارائه داده ایم. آنها را به گونه ای عملی کنید که صدای واقعی برند شما باشند. به عبارت دیگر، از نیازمند به نظر رسیدن، فروشنده یا ربات بودن خودداری کنید.

10-صدای برند خود را پیدا کنید !

مردم کسب و کار شما را در رسانه های اجتماعی دنبال نمی کنند تا بتوانند موارد فروش را ببینند. آنها از برند شما پیروی می کنند زیرا از شخصیت شما و محتوایی که ایجاد می کنید لذت می برند. از خود بپرسید که می خواهید لحن شما چگونه باشد. خنده دار؟ آموزنده؟ بازیگوش؟ بدبینانه؟ شخصیت شما باید منعکس کننده چیزی باشد که به آن علاقه دارید. اینستاگرام برند خود را مانند یک شخص در نظر بگیرید. برای این شخص لحن، سبک، ارزش را به همراه فونت و رنگ طراحی کنید.