آینده ارز دیجیتال ایاس

پیش‌بینی و تحلیل آینده ارز دیجیتال ایاس به ما در تصمیم‌گیری برای خوب بودن و یا بد بودن سرمایه‌گذاری در این ارز کمک می‌کند. سرمایه‌گذاری در ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت‌کوین‌ و اتریوم برای تمامی افراد راحت‌تر است زیرا این ارزها شناخته شده‌اند و نقشه راه آنها مشخص است. اما سرمایه‌گذاری در ارزهای دیگر مانند ایاس ممکن است برای تازه واردها کمی گیج کننده باشد. ارز دیجیتال ایاس یکی از پروژه‌های موفق کریپتوکارنسی است که به هنگام معرفی سروصدای زیادی را برپا کرد. در این مطلب به بررسی آینده و نقشه راه ارز ایاس می‌پردازیم، اگر شما هم قصد سرمایه‌گذاری و خرید EOS را دارید بهتر است تا انتها این مقاله ما را همراهی کنید.

 معرفی ارز دیجیتال ایاس

قبل از آنکه بخواهیم به بررسی آینده ارز دیجیتال ایاس بپردازیم بهتر است شناخت خوبی نسبت به این ارز داشته باشیم. ایاس در بستر بلاک‌چین برای توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز ساخته شده و زیربنایی قوی برای پشتیبانی از آن دارد. امکان استفاده از قراردادهای هوشمند و DAPP قبلاً نیز در سایر ارزها مانند اتریوم هدف‌گذاری شده است اما پروژه ایاس برای بهبود روند مربوط به این نوع معاملات پا به عرصه ارزهای دیجیتال گذاشته و در این امر موفق نیز بوده است.

به‌طورکلی ایاس یک شبکه مبتنی بر بلاک‌چین است و برای بهبود نقص‌های موجود در رمزارزهای قبلی به وجود آمده است. هدف اصلی ارز EOS ایجاد یک بستر امن برای اجرای قراردادهای هوشمند و اپلیکیشن‌های هوشمند است. ایاس به دنبال آن است که بتواند سرعت تراکنش‌ها را بالا ببرد و در مقابل کارمزدها را کاهش دهد. بلاک‌چین ایاس یکی از رقبا سرسخت اتریوم در زمینه مقیاس‌پذیری است و یکی از پلتفرم‌هایی است که قراردادهای هوشمند را ارائه می‌دهد.

هدف اصلی پروژه ایاس

یک از عوامل مؤثری که در پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال به ما کمک می‌کند دانستن هدف اصلی، نقاط قوت و مزیت‌های پروژه است. ایاس باهدف رفع تمام ایراداتی که معامله‌گران به هنگام انجام معامله با آن مواجه می‌شوند، طراحی شده است. بنیان‌گذار ایاس باهدف اینکه این ارز بهترین فاکتورهای تمام ارزها را دارا باشد آن را طراحی کرده است.

ایجاد یک بستر امن و مقیاس‌پذیری برای اجرای هزاران معامله در ثانیه، رایگان سازی برنامه‌های داخلی برای کاربران و مقیاس‌گذاری عمودی و افقی از دیگر اهداف پروژه ایاس است. قیمت ارز ایاس بر اساس همین فاکتورها تعیین و در بهترین سایت خرید و فروش ارز دیجیتال مورد معامله قرار می‌گیرد.

دیگر اهداف پروژه ایاس

 1. افزایش ایمنی
 2. به صفر رساندن کارمزد معاملات
 3. انجام میلیون‌ها معامله در ثانیه
 4. احراز هویت کاربر
 5. قراردادهای هوشمند
 6. ذخیره‌سازی ابریDAPP

تحلیل بنیادی و فاندامنتال ارز ایاس

برای اینکه بتوانیم آینده ایاس را تحلیل بنیادی و فاندامنتالی کنیم باید عوامل مؤثر بر قیمت این ارز را مورد بررسی قرار دهیم. برای پیش‌بینی آینده ارز ایاس باید بسیاری از پارامترها را در نظر بگیریم و شرایط مختلفی را تحلیل نماییم. برخی از عوامل مانند خبرهای منفی در بازار قابل پیش‌بینی نیستند و به‌یک‌باره موجب ریزش و یا افزایش ناگهانی بازار می‌شوند. در این میان برخی عوامل قابل پیش‌بینی وجود دارد که به‌صورت کلی می‌تواند روی قیمت نهایی ارز ایاس تأثیر مستقیمی بگذارد.

 1. قیمت و روند بازار بیت‌کوین بر روی روند حرکتی ارز دیجیتال ایاس تأثیر دارد.
 2. میزان عرضه و تقاضا عامل دیگری است که باید موردبحث قرار بگیرد. اگر تعداد افرادی که قصد خرید ایاس را دارند بیشتر از فروشندگان باشد موجب بالارفتن قیمت این ارز می‌شود. یعنی تقاضا از ارز بیشتر است.
 3. خبرهای فاندامنتال منفی موجب ریزش بازار می‌شود. اعتماد سرمایه‌گذاران از بین می‌رود و عرضه ایاس در بازار بیشتر از تقاضا می‌شود.
 4. اقتصاد جهانی می‌تواند نقش تأثیرگذاری روی قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد.
 5. امنیت بالاتر و یا بروز مشکلات امنیتی
 6. محبوبیت زیاد DAPP در سال‌های اخیر افزایش پیدا کرده است و افراد سعی می‌کنند که معاملات مالی خود را به‌صورت مخفی انجام دهند. با رشد این قابلیت در ارز ایاس، قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، در چند سال آتی روند بیت‌کوین مثبت است. در این میان واکسیناسیون کرونا در جهان به‌خوبی پیش می‌رود و این خبر می‌تواند عاملی برای بهبود شرایط اقتصادی دنیا باشد. به همین جهت می‌توانیم آینده خوبی را برای ارزهای دیجیتال به‌خصوص ارز ایاس متصور باشیم.

پیش‌بینی منابع معتبر جهان از قیمت ایاس تا سال ۲۰۲۵

در ادامه تحلیل‌ها و پیش‌بینی‌های سایت‌های معتبر جهان درباره آینده ارز دیجیتال ایاس را با شما در میان می‌گذاریم. اما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم که با اتکا به این تحلیل‌ها برای سرمایه‌گذاری در ارز ایاس اقدام نمایید. برای خرید یک ارز دیجیتال شما باید تمامی جوانب بازار را در نظر بگیرید. عدم دقت به این موضوع ممکن است خسارات زیادی را برای شما داشته باشد. از تحلیل‌هایی که در ادامه بررسی می‌کنیم می‌توانید برای تأیید و یا تکذیب تحلیل خود از آینده ایاس استفاده کنید.

 1. تحلیل ایاس توسط DigitalCoinPrice

طبق تحلیل سایت تخصصی DigitalCoinPrice، ارز ایاس در سال‌های آتی با رشد ملایم و شیب آرام روبرو خواهد بود. در سال 2025 باید منتظر رسیدن قیمت ایاس به 10.51 دلار باشیم.

 1. پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال ایاس توسط Primexbt

سایت Primexbt تحلیل گسترده و جامعی را برای آینده ارز ایاس انجام داده است. این‌سایت برای دو سال 2022 و 2023 نیز یک تحلیل مثبت و همراه اصلاح بازار پیش‌بینی کرده است و قیمت ایاس در این دو سال می‌تواند تا 160 دلار برای هر توکن برسد. طبق این بررسی سال‌های 2025 و 2024 سال‌های خوبی برای این ارز نخواهند بود و قیمت آن در یک روند نزولی قرار خواهد گرفت.

 1. پیش‌بینی ارز ایاس توسط CryptoGround

این مجموعه تحلیل خیلی مختصری را روی قیمت این ارز دیجیتال تا سال 2015 ارائه نموده است. صعود، صعود و صعود تنها نتیجه‌ای است که تحلیل این‌سایت از رشد قیمتی ایاس دارد.

خرید ارز دیجیتال ایاس

روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال ایاس وجود دارد که مهم‌ترین و متداول‌ترین شیوه خرید از صرافی ارز دیجیتال است. صرافی‌ها از نظر محل فعالیتشان به پلتفرم‌های داخلی و خارجی تقسیم می‌شوند که هرکدام الزامات خاص خودشان را دارند. برای نمونه تمامی صرافی‌های داخلی مانند صرافی تبدیل، جهت احراز هویت از مشتریان خود کارت بانکی، کارت شناسایی و عکس سلفی درخواست می‌کنند. از سوی دیگر صرافی‌های خارجی زمانی احراز هویت را ضروری می‌دانند که مبلغ برداشتی از این پلتفرم‌ها از حد معینی بیشتر شود. برخی از صرافی‌های خارجی مانند بایننس به دلیل وجود تحریم‌ها به ایرانی‌ها اجازه فعالیت نمی‌دهند و ممکن است حساب ما را مسدود کنند. بهتر است برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال از یک صرافی داخلی و مطمئن استفاده کنیم.

سؤالات متداول

رمزارز ایاس آینده‌دار است؟

ایاس اگر بتواند در ساختار خود مزیتی فوق‌العاده را نسبت به اتریوم ایجاد نماید، می‌تواند یکی از درخشان‌ترین ارزها در آینده باشد.

ریسک سرمایه‌گذاری روی ایاس eos چقدر است؟

به طور کلی سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال ریسک زیادی دارد. سرمایه‌گذاری روی ارز دیجیتال با خطر متعادل، نه خیلی کم و نه خیلی زیاد همراه است.

قیمت ایاس چه زمانی به 1000 دلار می‌رسد؟

پیش‌بینی این رنج قیمت برای ارز ایاس بسیار دشوار و دور از ذهن است. اما با رشدهای نجومی که در ارزهای دیگر دیده‌ایم خیلی هم دور از انتظار نیست که چنین اتفاقیسرخ دهد. برای اینکه قیمت ایاس به 1000 دلار برسد نیاز است تا حداقل ارزش آن در بازار به بیش از 800 میلیارد دلار برسد.